Čištění židlí

Existují různé metody čištění sedaček a židlí. Největší kvalitu a čistotu zajišťuje vlhké čištění účinnými chemickými čisticími prostředky:

První fáze čištění židlí: vakuové čištění židle. V procesu vakuového ošetření povrchu židle jsou odstraněny suché částečky nečistot a prachu. Vakuové ošetření značně usnadňuje další čištění čalounění židle.

Druhá fáze: pre-test čalounění židle. Fáze zahrnuje vyšetření čalounění židle s cílem určení vhodných čisticích prostředků. Na nenápadném místě se kontroluje reakce materiálu na působení chemického čisticího prostředku. Testování umožňuje určit, zda chemická látka nemá vliv na stálost barev.

Třetí fáze: ošetření povrchu židle chemickým prostředkem, s pomocí extraktoru. Pro lepší čištění nečistot se provádí čištění povrchu židle i ručním kartáčem.

Čtvrtá fáze: odstranění nečistot a čistících prostředků.

V procesu čištění židlí používá zaměstnanec profesionální vybavení, ekologicky certifikované čisticí prostředky a odstraňovače skvrn, vyrobené v USA. Doba schnutí židle je 6–12 hodin, v závislosti na vlastnostech povrchu, stupni jeho znečištění, teploty, vlhkosti a proudění vzduchu v místnosti.

0 Shares:
You May Also Like